Apie Parką

02.

SUKASI, BET NE GALVA. KAS?

02.

SUKASI, BET NE GALVA. KAS?

Kodėl geriau pradėti parke ratu?

 

Truputį paprakaitavę startuodami, jau pirmos treniruotės metu mokysimės (ir išmoksime!) įveikti posūkius, kurie parke ratu yra daug lengvesni. Tikslas – jau pirmos treniruotės metu išmokti plaukti ir nenukristi! O tada jau imsimės figūrų.

 

Treniruočių planas

 

Kartu su Vilniaus parku „Wake Way“ sukūrėme treniruočių programą. Prisijunk prie Naujokų, Antrokų, Pažengusiųjų ir PRO grupių. Pažadame, kad tobulėsi greitai, nuosekliai ir kryptingai.

 

Treniruočių planas

Jokių laiko rezervacijų

 

Vienas iš parko ratu privalumų – nereikia iš anksto rezervuoti laiko. Vadovaujamės principu „Ateini ir plauki“. Iš viso parke pramogauti gali net 30-40 vandenlentininkų, taigi draugų kompanijų laukiame išskėstomis rankomis.

 

O jei oras blogas?

 

Pasaulio meteorologai sutartinai kraipo galvas – vandenlenčių parkuose nebūna blogo oro. Plaukiame ir per lietų, ir rudenėjant, ir dar nesušilus orams. Žodžiu, tai itin lietuviškam klimatui tinkamas sportas.

 

Net jei atrodo vėsoka, parke šildo adrenalinas ir hidrokostiumas. Jei neturi nuosavo, gali jį išsinuomoti mūsų punkte ar įsigyti čia pat įsikūrusioje „BoardSports“ parduotuvėje.

kas suka parką?

sesitec sistema