Paslaugos

03.

IŠMOK PLAUKTI VANDENLENTE PER 2 VAL.!

Mes visiškai rimtai, absoliuti dauguma naujokų…

 

…Jau po pirmos treniruotės apiplaukia savo pirmuosius ratus, o per antrą treniruotę jau gilinasi į bazinius triukus!

03.

IŠMOK PLAUKTI VANDENLENTE PER 2 VAL.!

Antroji treniruotė – Naujokai+

 

Išmokus sukti ratus, lauks antra 2 val. trukmės Naujokų+ treniruotė.

  • Treniruotės vyksta specialiai naujokams suprojektuotame rate. Sklandų startą užtikrins visada lėtas sistemos greitis. Itin švelnūs rato posūkiai garantuos, kad justumeisi lyg visą laiką plauktum tiesiai;
  • Mokymai vyksta kiekvieną dieną numatytomis valandomis;
  • Atvykti reikia prieš pusvalandį;
  • Visa reikalinga įranga įskaičiuota – PRO lenta, liemenė, šalmas ir hidrokostiumas;
  • Su savimi turėk tik rankšluostį ir maudymosi aprangą.

 

Kursų kaina – tik €25!

 

Naujokų+ treniruočių grafikas

Treniruotės metu:

 

  • Mūsų profesionalūs instruktoriai išsamiai supažindins su PRO įranga ir Cable College treniruočių planu, kuris padės vandenlenčių sporte tobulėti nuosekliai ir kryptingai.
  • 1,5 val. trukmės praktika vandenyje – studijuosime vandens triukus iš Naujokų kortelės, treniruotės pabaigoje, treneriui leidus, bandysime įveikti pirmąsias nesudėtingas figūras.
  • Po visko – aptarimas ir būsimo treniruočių plano sudarymas.

 

Cable College treniruočių planas

Ar mane išmokysite?

 

Tikrai taip. Mokome – ir išmokome! – mamas, tėvus, žmonas, vyrus, vaikus, net senelius. Net jei niekuomet iki šiol nesportavai ir bijai, kad nesi pakankamai atletiškas (-a) raityti akrobatines figūras, atsipalaiduok – vandenlenčių sportas yra itin draugiškas naujokams (-ėms).

 

Mūsų parko darbuotojai yra tam, kad tau padėtų.

 

Kodėl geriau pradėti parke ratu?

 

Įprastai atvykę į vandenlenčių parką išvysite du bokštus. Mūsų Naujokų sistema turi septynis bokštus, taigi čia sportininkai gali suktis ratu.

 

Truputį paprakaitavę startuodami, jau pirmos treniruotės metu mokysimės (ir išmoksime!) įveikti posūkius, kurie parke ratu yra daug lengvesni. Tikslas – jau pirmos treniruotės metu išmokti plaukti ir nenukristi! O tada jau imsimės figūrų.

 

Treniruočių programa

 

Kartu su Vilniaus parku „Wake Way“ sukūrėme treniruočių programą. Prisijunk prie Naujokų, Antrokų, Pažengusiųjų ir PRO grupių. Pažadame, kad tobulėsi greitai, nuosekliai ir kryptingai.

Jokių laiko rezervacijų

 

Vienas iš parko ratu privalumų – nereikia iš anksto rezervuoti laiko. Vadovaujamės principu „Ateini ir plauki“. Iš viso parke pramogauti gali net 100 vandenlentininkų, taigi draugų kompanijų laukiame išskėstomis rankomis.

 

O jei oras blogas?

 

Pasaulio meteorologai sutartinai kraipo galvas – vandenlenčių parkuose nebūna blogo oro. Plaukiame ir per lietų, ir rudenėjant, ir dar nesušilus orams. Žodžiu, tai itin lietuviškam klimatui tinkamas sportas.

Net jei atrodo vėsoka, parke šildo adrenalinas ir hidrokostiumas. Jei neturi nuosavo, gali jį išsinuomoti mūsų punkte ar įsigyti čia pat įsikūrusioje „BoardSports“ parduotuvėje.

 

Į parką kviečiame atvykti su šeima ar bičiuliais

 

Nesvarbu, kokie skirtingi jūsų draugų ir artimųjų pomėgiai. Pasirūpinome, kad parke ar greta jo turėtų ką veikti kiekvienas.

 

Kitos pramogos parke

Noriu treniruotis!

Treniruotės