Cable College

05.

MĖGĖJŲ VARŽYBOS

Esminis Cable College ir 313 cable park renginys mėgėjų varžybos CC FINALS įvyks rugpjūčio 17 d. – apsibraukiam raudonai!

05.

MĖGĖJŲ VARŽYBOS

Esminis Cable College ir 313 cable park renginys mėgėjų varžybos CC FINALS įvyks rugpjūčio 17 d. – apsibraukiam raudonai!

IŠBANDYK SAVO JĖGAS BENDRAMINČIŲ BŪRYJE!

 

Kviečiame visus parodyti, ko išmokote kursuose, Elements treniruotėse ir treniruodamiesi savarankiškai pagal Cable College treniruočių planą!

 

REGISTRACIJA Į VARŽYBAS

 

Dalyvio mokestis – €15. Dalyvauti gali visi norintys! Vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame iš anksto užsiregistruoti el. paštu:

 

hello@cablecollege.lt

GRUPĖS IR KATEGORIJOS

 

Dalyviai varžysis dviejų lygių grupėse pagal Cable College treniruočių planą: Antrokai ir Pažengusieji. Vyrų ir moterų kategorijose.

 

Antrokų grupėje vertinami visi Naujokų ir Antrokų triukai esantys Cable College treniruočių plane. Vertinami triukai atliekami tik ant Antrokų figūrų.

 

Pažengusių grupėje vertinami visi Antrokų ir Pažengusių triukai esantys Cable College treniruočių plane. Vertinami triukai atliekami ant visų figūrų.

 

Treniruočių planas

Varžybų eiga ir taisyklės

 

  • Kvalifikacijos dalyviai burtų keliu bus suskirstyti į grupes. Grupėje esančių žmonių skaičius paaiškės varžybų dieną.
  • Stipriausi dalyviai iš kiekvienos grupės, surinkę aukščiausius balus, pateks į pusfinalį.
  • Pusfinalyje bus sudarytos naujos grupės. Iš kiekvienos pusfinalio grupės stipriausi dalyviai, surinkę aukščiausius balus, pateks į finalą.
  • Kiekviename etape savo grupėje dalyviai plauks du kartus po vieną ratą.
  • Teisėjai atskirais balais įvertins abu dalyvio plaukiamus ratus, kurie prasideda figūromis už kicker ir baigiasi triuku nuo kicker.
  • Į turnyrinę lentelę įrašomas tik vienas, geresniais teisėjų balais įvertintas dalyvio plaukimas.
  • Varžybų dieną apie visus nenumatytus pokyčius dalyviai bus informuoti per dalyvių susitikimą su teisėjais prieš pat varžybas.

TOBULĖK SAVARANKIŠKAI

CABLE COLLEGE TRENIRUOČIŲ PLANAS